Субота, 17.11.2018
Старобабанівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів


"Після хліба найважливіше для народу — школа"         Ж. Дантон

Шкільні новини
Новини освіти
Цікавинки
Наше опитування
Як Ви ставитеся до ЗНО?
Всього відповідей: 54
Що за вікном?
Друзі сайту


Освітній портал

”ПедПреса”"
Форма входу

                                          Гордість школи                       

                    ЗОЛОТІ МЕДАЛІСТИ

Ремез Сергій Стратійович - 1955
Костенко Ганна Митрофанівна - 1955
Хвостенко Тамара Остапівна - 1955
Зінькова Інна Григорівна - 1965
Троценко В"ячеслав Михайлович - 1965
Кирилюк Ганна Марківна - 1968
Зінькова Людмила Григорівна - 1970
Іванюк Катерина Володимирівна - 1970
Чепка Олена Михайлівна - 1974
Плахотня Лідія Олексіївна - 1977
Чеканюк Вадим Валерійович - 1980
Теребінова Світлана Іванівна - 1981
Таряник Валентина Василівна - 1988
Шуляк Наталія Володимирівна - 1988
Пантюшенко Інна Михайлівна - 1992
Мартинюк Антоніна Федорівна - 1993
Просянюк Людмила Павлівна - 1995
Синчук Володимир Іванович - 1995
Зотова Ганна Анатоліївна - 1998
Білоусова Наталія Вікторівна - 1999
Кожухівська Оксана Олександрівна - 1999
Рокошанська Оксана Миколаївна - 2001
Руденко Олексій Володимирович - 2002
Коломієць Ольга Миколаївна - 2002
Бондаренко Ольга Петрівна - 2003
Фіголь Юлія Степанівна - 2006 
Бащенко Ірина Сергіївна  -  2011


                    СРІБНІ МЕДАЛІСТИ

Кожухівська Євгенія Микитівна - 1953
Перепелиця Микола Степанович - 1953
Гуцал Петро Григорович - 1954
Підлипняк Олександр Федорович - 1954
Табаченко Іван Іванович - 1954
Хвостенко Діана Остапівна - 1954
Перепелиця Галина Степанівна - 1955
Мельник Дмитро Венедиктович - 1956
Хвостенко Віра Остапівна - 1956
Шершун Марія Михайлівна - 1956
Чепкий Анатолій Кузьмович - 1958
Коломієць Зінаїда Степанівна - 1961
Чорнописька Тетяна Сільвестрівна - 1961
Коломієць Василь Васильович - 1963
Бесараб Борис Ілліч - 1966
Бондаренко Любов Олександрівна - 1966
Любарська Ольга Василівна - 1966
Маренич Олександр Віталійович - 1989
Семченко Оксана Миколаївна - 1989
Марцичук Людмила Миколаївна - 1990
Коломієць Олена Миколаївна - 1991
Малиновська Лариса Миколаївна - 1991
Носулькова Наталія Валентинівна - 1991
Бондаренко Надія Олегівна - 1992
Жвава Людмила Петрівна - 1998
Ткаченко Ольга Федорівна - 2000
Кожухівська Ірина Олександрівна - 2001
Пастух Олександр Васильович - 2001
Бондар Людмила Іванівна - 2007
Жвава Людмила Михайлівна - 2008
Снігур Павло Петрович - 2010
Перепелиця Юлія Анатоліївна  -  2011
Лукіянчук Інна Володимирівна - 2012

Повернутися на головну

Що у нас на годиннику?
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Випадкове фото
Пошук
Хмаринка тегів
Календар свят і подій
Архів
© 2018           
Конструктор сайтів - uCoz   Всі файли представлені тільки для ознайомлення і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе! Авторство належить виключно правовласникам!