Форма входу
Головна » 2012 » Травень » 14 » Наша команда - призер змагань "Шкіряний м"яч"
10:56
Наша команда - призер змагань "Шкіряний м"яч"
 11 травня відбулися районні фінальні змагання з футболу на приз клубу "Шкіряний м"яч". Футбольна команда нашої школи зайняла ІІІ-е місце, нагороджена кубком та дипломом ІІІ ступеню.    У фінальних змаганнях хлопці перемогли команду Городницької ЗОШ з рахунком 4:0, але потім програли команді Собківської ЗОШ з рахунком 0:2.

Склад команди: Перепелиця Владислав, Пастушенко Дмитро, Кирилюк Вадим, Перепелиця Микола (7 клас), Посвалюк Олег, Степанішин Андрій, Новак Богдан, Пастушенко Василь, Ткаченко Владислав (6 клас), Мазур Богдан, Шуляк Антон (5 клас).

Крім того, Шуляка Антона визнано кращим гравцем турніру і нагороджено Грамотою відділу освіти Уманської райдержадміністрації.

Переглядів: 676 | Додав: teach | Теги: команда, Змагання, шкіряний мяч | Рейтинг: 5.0/2